Ako vybrať darček za vysvedčenie pre milovníkov mačiek v školskom veku

Láska k mačkám nemá vekové hranice. Najmä malé dievčatá a tínedžeri patria medzi najhorlivejších obdivovateľov mačiek. Okrem tých skutočných majú radi aj kreslené a komiksové mačky. Poradíme vám, aký skvelý darček za vysvedčenie alebo k Medzinárodnému dňu detí poteší vaše deti, mladých príbuzných alebo vaše vnúčatá.

Kreslené mačky

Časopisy, internet a televízia majú svoje mačacie celebrity, ktoré deti a tínedžeri jednoducho milujú! Medzi najobľúbenejšie animované mačky patria

V sekcii Autori a dizajny nájdete skvelé darčeky s kreslenými mačkami.

 

Príslušenstvo pre mobilné telefóny s mačkami

Či sa nám to páči alebo nie, mladá generácia žije na internete a mobilný telefón k nej jednoducho patrí. A Mačacia mama má k nim štýlové mačacie doplnky.

 

Batohy a ruksaky s mačkami na letné výlety

Všetky deti a mládež sa tešia na letné prázdniny. Vybavte ich štýlovým batohom alebo ruksakom, aby si mohli užívať letné výlety, cesty k vode a iné dobrodružstvá v mačacom štýle!

 

Letný cestovný výstroj

Chystáte sa na rodinnú dovolenku alebo vaši miláčikovia smerujú do tábora? Pozrite sa, či im nechýba niektorá z nevyhnutných vecí - škatuľa na obed, fľaša na pitie, cestovná hra na skrátenie času, menovka na batožinu, mydlo, uterák... To všetko nájdete spolu v sekcii Cestovanie a výlety.

 

Všetky mačacie darčeky pre malé dievčatá na jednom mieste

Ak neviete, aký darček presne vybrať, príďte si po inšpiráciu do sekcie Pre dievčatká - nájdete tu šperky, módne doplnky, kreatívne darčeky a množstvo ďalších nápadov s mačkami na jednom mieste, špeciálne vybrané pre malé slečny.

 

Praktické veci do školy s motívom mačky

Mačacia mama si myslí, že je na nič, keď hneď na začiatku prázdnin pripomíname, že sa treba vrátiť do školy. Ale možno si pre svojich žiakov a študentov vyberiete niečo praktické vopred! Poďte sa pozrieť na náš výber pomôcok a nápadov s mačacou tematikou, ktoré sú určené špeciálne pre školu.

 

Prajeme vašim miláčikom krásne prázdniny plné dobrodružstva, priateľov a zážitkov! Labku na to!