Ako vybrať darček za vysvedčenie pre milovníkov mačiek v školskom veku

Láska k mačkám nemá vekové hranice. Najmä malé dievčatá a tínedžeri patria medzi najhorlivejších obdivovateľov mačiek. Okrem tých skutočných majú radi aj kreslené a komiksové mačky. Poradíme vám, aký skvelý darček za vysvedčenie alebo k Medzinárodnému dňu detí poteší vaše deti, mladých príbuzných alebo vaše vnúčatá.

Kreslené mačky

Časopisy, internet a televízia majú svoje mačacie celebrity, ktoré deti a tínedžeri jednoducho milujú! Medzi najobľúbenejšie animované mačky patria

V sekcii Autori a dizajny nájdete skvelé darčeky s kreslenými mačkami.

 

Príslušenstvo pre mobilné telefóny s mačkami

Či sa nám to páči alebo nie, mladá generácia žije na internete a mobilný telefón k nej jednoducho patrí. A Mačacia mama má k nim štýlové mačacie doplnky.

 

Batohy a ruksaky s mačkami na letné výlety

Všetky deti a mládež sa tešia na letné prázdniny. Vybavte ich štýlovým batohom alebo ruksakom, aby si mohli užívať letné výlety, cesty k vode a iné dobrodružstvá v mačacom štýle!

 

Letný cestovný výstroj

Chystáte sa na rodinnú dovolenku alebo vaši miláčikovia smerujú do tábora? Pozrite sa, či im nechýba niektorá z nevyhnutných vecí - škatuľa na obed, fľaša na pitie, cestovná hra na skrátenie času, menovka na batožinu, mydlo, uterák... To všetko nájdete spolu v sekcii Cestovanie a výlety.

 

Všetky mačacie darčeky pre malé dievčatá na jednom mieste

Ak neviete, aký darček presne vybrať, príďte si po inšpiráciu do sekcie Pre dievčatká - nájdete tu šperky, módne doplnky, kreatívne darčeky a množstvo ďalších nápadov s mačkami na jednom mieste, špeciálne vybrané pre malé slečny.

 

Praktické veci do školy s motívom mačky

Mačacia mama si myslí, že je na nič, keď hneď na začiatku prázdnin pripomíname, že sa treba vrátiť do školy. Ale možno si pre svojich žiakov a študentov vyberiete niečo praktické vopred! Poďte sa pozrieť na náš výber pomôcok a nápadov s mačacou tematikou, ktoré sú určené špeciálne pre školu.

 

Prajeme vašim miláčikom krásne prázdniny plné dobrodružstva, priateľov a zážitkov! Labku na to!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie